ملات پاش بادی

ملات پاش بادی آذران سازه

مزایای ملات پاش بادی ملاقه‌ای آذران سازه :

پرتی کم ملات و چسبندگی بهتر

سرعت بخشیدن چشمگیر به کار شما

کارایی ساده و کاهیش نیروی انسانی

قیمت مناسب و به صرفه نسبت به سایر دستگاه ها

حمل و نقل آسان و ساده

ملات پاش بادی چیست ؟

ملات پاش بادی یا ملاقه ملات پاش یا شاتکریت دستی وسیله‌ای است برای پاشش انواع ملات سیمانی و ... بر روی دیوار و سقف‌ها می باشد ملاقه ملات پاش یا ملات پاش دستی جایگزین مناسب و منطقی برای دستگاههای شاتکریت پیستونی و ماردونی می باد و کارکرد ساده و در عین حال بسیار کاربری دارد که به مزیت‌ها این کلات پاش بادی در قسمت بالا اشاره شد.

این وسیله به وسیله یک کمپرسور باد معمولی که در بازار موجود است ( ۳۵۰ لیتری به بالا با فشار کاری ۸ بار به بالا ) قایبل استفاده برای تمامی پیمانکاران و ... قابل استفاده می باشد برای تکمیل توضیحات خدمت مشتریان عرض می نماییم این دستگاه عملا کار شاتکریت بتن یا ملات را انجام می دهد و قابل استفاده برای سیمانکاری و ملات پاشی روی دیوارهای ۳د پانل ( دستگاه ملات پاشی تری دی پانل ) می باشد.

بهترین مزیت‌های ملات پاش بادی

اولین مزیت این سیستم به صرفه بودن و قیمت مناسب این سیستم و اجرای تک نفره بدون نیاز به افراد بیشتر می باشد و لازم به ذکر است کار با این وسیله بسیار ساده و آسان است.

دومین مزیت کاهش زمان اجرای پروژه و سرعت اجرایی بالا نسبت به دست که علاوه بر سرعت کار داری کم کردن پرتی ملات به دلیل چسبندگی بالا چون با فشار باد ملات پاشش می شود.

سومین مزیت و مهمترین مزیت این سیستم کارکرد ساده و راه اندازی آسان برای همه افراد می باشد که نیاز به تخصص خاصی ندارد.

تکمیلی ملات پاش بادی :

ملات پاش بادی قابلیت نگهداری ملات را به اندازه ۳ تا ۴ لیتر را داشته که به کمک فشار باد عملیات خروج ملات را بر روسی هر سطحی به صورت پاششی را دارد.

تشکیل دهنده ملات پاش بادی :

ملات پاش بادی دارای یک مخزن همونطور که در بالا عرض شده دارای ظرفیت ۳ الی ۴ لیتری که به قالب تهیه شده ریخته گری پرچ شده و به طریقه اتصالات که بر روی لوله باد انجام شده است شامل شیر اهرمی و ... به قالب ریخته گری اتصال داده شده است قالب تهیه شده که کار اصلی ملات پاشی را انجام میدهد دارای چهار سوراخ جلویی و چهار سوراخ پشتی می باشد که باد از سوراخ‌های پشتی وارد شده و به و ملات را از سوراخ جلویی خارج می کند.

قابل توجه استفاده کنندگان ملات پاش بادی :

لطفا پس از استفاده پیستوله ملات پاش در هنگام ترک کار یا تمام شدن کار ملات پاشی آن را در یک سطل آب به صورت کامل با فشار دادن شیر شستشو دهید تا کاملا تمیز شود این کار برای جلوگیری کردن از گرفتگی سوراخ‌های انتقال باد به داخل پیستوله یا ملاقه ملات پاش بادی می باشد.

ملات پاش بادی ، ملات پاش بادی آذران سازه ، ملات پاش آذران سازه

برای اطلاعات بیشتر و خرید به سایت و کانال ما مراجعه کنید.

آدرس سایت ملات پاش بادی : برای ورود به سایت کلیک کنید.

آدرس کانال تلگرام ملات پاش بادی : برای ورود به کانال کلیک کنید.

ملات پاش بادی md98